ශ්‍රී ලංකා ක්‍රිකට් කණ්ඩායමේ පුහුණුකරු රට අතහැර යයි – හේතුව මෙන්න

  0
  123

  ශ්‍රී ලංකා කණ්ඩායමේ හිටපු ප්‍රධාන පුහුණුකරු වන නික් පොතාස් ශ්‍රී ලංකාවෙන් පිටත්ව ගොස් තිබෙන බව වාර්තා වනවා.ඔහු ප්‍රධාන පුහුණුකරු මෙන්ම පන්දු රැකීමේ පුහුණුකරු ලෙසද කටයුතු කළා.ගවිසුම් කාලය නිමාවී ඇති නිසා ඔහු එලෙස රටින් පිටත්ව ගොස් ඇති බවයි වාර්තා වන්නේ.ග්‍රැහැම් ෆෝර්ඩ් 2017 වසරේදී ධුරයෙන් ඉවත් වීමෙන් පසුව පන්දු රැකීමේ පුහුණුකරු ලෙස ශ්‍රී ලංකා ක්‍රිකට් කණ්ඩායම සමග එක්වූ පොතාස් ශ්‍රී ලංකා කණ්ඩායමේ ප්‍රධාන පුහුණුකරුධුරයටද පත්වුණා.

  ශ්‍රී ලංකා කණ්ඩායමේ පරාජයන් නිසා ඔහුව පන්දු රැකීමේ පුහුණුකරු කරමින් චන්දික හතුරුසිංහට ප්‍රධාන පුහුණුකරු ධුරය ලබාදුන්නා.මේ සම්බන්ධයෙන් පොතාස් නොසතුටෙන් සිටි අතර ක්‍රිකට් ආයතනය සමග තිබූ ගිවිසුම් නිමාකර ඔහු මෙලෙස පිටත්ව ගොස් තිබෙනවා.

  webgossip.lk

  Facebook Comments

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here