‘‘ඔහු වෙන මොනවා කරන්නද…‘‘ ? ඉන්දියානු පොලිස් නිළධාරියෙක් අන්තර්ජාලය කළඹයි (PHOTOS)

0
178

මේ දවස් වල පොලීසිය ගැන කවුරුත් කතාවෙන්නේ මත්තල ගුවන් තොටුපළ සහ හම්බන්තොට වරාය බදු දීමට එරෙහිව පැවැති විරෝධතාවකදී සහකාර පොලිස්‌ අධිකාරිවරයකු විසින් තරුණයකුට කම්මුල් පහරක්‌ එල්ල කිරීමේ සිද්ධිය නිසා.මේ ගැන මාධ්‍ය මගින් හෙළි කළාට පස්සේ සමාජයේ ලොකු කතා බහක් ඇතිවුණා.හැබැයි ඒ ලංකාවේ.

මේ කියන්න යන්නේ ඉන්දියාවේ පොලිස් නිළධාරියෙකු කළ අමුතු වැඩක් ගැන.මේ ඡායාරූපයට සමාජ මාධ්‍ය ඔස්සේ විශාල ප්‍රසිද්ධියක් ලැබී තිබෙනවා.හෙල්මටුත් නැතිව බයික් එකේ ගියපු පවුලක් නවත්වලා වැඳ නමස්කාර කරන අයුරු තමයි මේ ඡායාරූපයේ දකින්න තබුණේ.

මේ ඡායාරූපය පළ කරලා තිබුණ ඉන්දියානු පොලිස් නිළධාරියා ඊට ඉහතින් අපූරු සඳහනකුත් කරලා තිබුණා.

‘‘වෙන මොනවද ඔහුට කරන්න පුලුවන්?අපට හැම වෙලේදිම තේරීමක් තිබෙනවා..වඩාත් ආරක්ෂිත වැන්න තෝරාගන්න‘‘ යැයි එහි සඳහන්ව තිබුණා.

Facebook Comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here